CHECK uw inschrijving op correctheid mbt selectie Hippiade ja/nee enz. Wijzigingen zsm per mail naar wedstrijden@mendistrictoost.nl

Lijst gemaakt op: 24-07-2018 08:32:28

Mennen dressuur, Klasse B, categorie 1sp-po (26 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWselkür
1Heleen LugtPolly  
2Heleen LugtPolly  
3Eline van AssenEddy  
4Eline van AssenEddy  
5David DekkerMon Ami  
6David DekkerMon Ami  
7Lambert van LohuizenJasper  
8Lambert van LohuizenJasper  
9Wouter LenderinkWagner Van De Flevo Alm  
10Oniek van OlstUnique Jorgos  
11Oniek van OlstUnique Jorgos  
12Jorn van OlstUnique Eqido  
13Jorn van OlstUnique Eqido  
14Marije WillemsenNique  
15Marije WillemsenNique  
16Marlies Van DrieAladin  
17Marlies Van DrieAladin  
18Patrick WormgoorSoef  
19Patrick WormgoorSoef  
20Dick BoltRozalie   
21Dick BoltRozalie   
22Roy NijeboerJillz  
23Roy NijeboerJillz  
24Thirza van MiddendorpVierjahreszeiten Valeska  
25Thirza van MiddendorpVierjahreszeiten Valeska  
26Wouter LenderinkWagner Van De Flevo Alm  



Mennen dressuur, Klasse B, categorie 1sp-pa (30 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWselkür
1Rudie ter HaarCharlie  
2Rudie ter HaarCharlie  
3Elise DitewegZoynia Et  
4Elise DitewegZoynia Et  
5Jan KostersMacho  
6Jan KostersMacho  
7Chantal Hekkert - OginkKandor  
8Chantal Hekkert - OginkKandor  
9Gerard OginkQuincy  
10Gerard OginkQuincy  
11Remko HekkertFroukje  
12Remko HekkertFroukje  
13Eline BomEddy  
14Eline BomEddy  
15Richard SlumpIron Lady  
16Regina BoerAkkelyn  
17Regina BoerAkkelyn  
18Saskia De RuiterBente B  
19Saskia De RuiterBente B  
20Denise van den BrinkSuper Star  
21Denise van den BrinkSuper Star  
22Jordy Van MiddendorpHildehoeve's Amy  
23Jordy Van MiddendorpHildehoeve's Amy  
24Cindy Ten BroekeHeraut  
25Cindy Ten BroekeHeraut  
26Bart BossenbroekArmando  
27Bart BossenbroekArmando  
28Richard SlumpIron Lady  
29Judith HansGentle  
30Judith HansGentle  



Mennen dressuur, Klasse B, categorie 2sp-po (10 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWselkür
1Ischa VinkStorm, Silver  
2Ischa VinkStorm, Silver  
3Rein HazelaarRoel, Joep  
4Rein HazelaarRoel, Joep  
5Kessy De FeberWarmtebron's Mister Blue, Nilantshoeve's Dave  
6Kessy De FeberWarmtebron's Mister Blue, Nilantshoeve's Dave  
7Marlou PostmaVera, Thunder's Renz  
8Marlou PostmaVera, Thunder's Renz  
9Jorn ElburgLucky, Valetta V.d. Hoogen Broek  
10Jorn ElburgLucky, Valetta V.d. Hoogen Broek  



Mennen dressuur, Klasse B, categorie 2sp-pa (2 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWselkür
1Saskia De RuiterMitse B, Bente B  
2Saskia De RuiterMitse B, Bente B  



Mennen dressuur, Klasse L, categorie 1sp-po (30 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWselkür
1Linda VoskampTwickels Jolie  
2Linda VoskampTwickels Jolie  
3Gerrit HaytinkColinda  
4Gerrit HaytinkColinda  
5Marloes Van 't VeldBrandon  
6Marloes Van 't VeldBrandon  
7Onne VerheulPeerke  
8Onne VerheulPeerke  
9Laura KroezeSimon  
10Laura KroezeSimon  
11Christine Van Lohuizen - KielstraBruno  
12Christine Van Lohuizen - KielstraBruno  
13Marleen KempersCiara  
14Marleen KempersCiara  
15Ank WickelRondo's Bright  
16Ank WickelRondo's Bright  
17Sanneke VeenMowgli  
18Sanneke VeenMowgli  
19Daisy Kempenaar - KolDaya  
20Daisy Kempenaar - KolDaya  
21Sascha OtterZipper  
22Sascha OtterZipper  
23Netty EilersBerber  
24Netty EilersBerber  
25Melanie Van de BuntZuidhoeve Diego  
26Melanie Van de BuntZuidhoeve Diego  
27Linda VoskampTwickels Jolie  
28Marleen KempersCiara  
29Ank WickelRondo's Bright  
30Marlies Van DrieAladin  



Mennen dressuur, Klasse L, categorie 1sp-pa (33 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWselkür
1Valerie RavenhorstCacharel  
2Valerie RavenhorstCacharel  
3Wendy SchutmaatAscari van de Lohöfte  
4Wendy SchutmaatAscari van de Lohöfte  
5Carina JansenHigh five  
6Carina JansenHigh five  
7Nancy Berkhof - Van ProoijenRoef  
8Nancy Berkhof - Van ProoijenRoef  
9Gerard OginkZiezo  
10Gerard OginkZiezo  
11Regina BoerFemke  
12Regina BoerFemke  
13Huib GoetheerGina-g  
14Huib GoetheerGina-g  
15Judith ScheutenKim  
16Judith ScheutenKim  
17Wim SteenblikGucci   
18Wim SteenblikGucci   
19Herma Van der Spoel - RamakerUrsilla  
20Herma Van der Spoel - RamakerUrsilla  
21Saskia De RuiterMitse B  
22Saskia De RuiterMitse B  
23Henk HansDinozzo  
24Henk HansDinozzo  
25Anton De BruinWinita  
26Anton De BruinWinita  
27Melanie van der Welle - BeckerHappy khan  
28Melanie van der Welle - BeckerHappy khan  
29Esther Klein breukink - KrosTsjitskjen  
30Esther Klein breukink - KrosTsjitskjen  
31Selinde Biesheuvel - RoosenburgSasha  
32Wito MinkJoy  
33Wito MinkJoy  



Mennen dressuur, Klasse L, categorie 2sp-po (4 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWselkür
1Rebecca RamakerHottie, Lotty  
2Rebecca RamakerHottie, Lotty  
3Rian Van ArkelWheemhoeve's Personality, Wheemhoeve's Clamour  
4Rian Van ArkelWheemhoeve's Personality, Wheemhoeve's Clamour  



Mennen dressuur, Klasse L, categorie 2sp-pa (6 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWselkür
1Carina JansenJelmer, Vito H.  
2Carina JansenJelmer, Vito H.  
3Mark BiesheuvelSasha, Lenka  
4Mark BiesheuvelSasha, Lenka  
5Wito MinkJillz S, IDA-AMANDA  
6Wito MinkJillz S, IDA-AMANDA  



Mennen dressuur, Klasse M, categorie 1sp-po (16 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWselkür
1Ramona TheunisseMolenaar's Harvey  
2Ramona TheunisseMolenaar's Harvey  
3Natasja Verheul - ZegelKompas Gerwin  
4Natasja Verheul - ZegelKompas Gerwin  
5Monique BrouwerWarmtebron's Niamigo  
6Monique BrouwerWarmtebron's Niamigo  
7Sascha OtterCarlos  
8Sascha OtterCarlos  
9Francis WolfHigh  
10Francis WolfHigh  
11Lienke BrieneBass  
12Lienke BrieneBass  
13Kessy De FeberWarmtebron's Mister Blue  
14Kessy De FeberWarmtebron's Mister Blue  
15Klazien KleermakerFleur  
16Klazien KleermakerFleur  



Mennen dressuur, Klasse M, categorie 1sp-pa (14 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWselkür
1Albert HooyerByoux  
2Albert HooyerByoux  
3Marjan EismaLou-Lou Fan Scyedam  
4Marjan EismaLou-Lou Fan Scyedam  
5Marjan EismaMeike Fan Scyedam  
6Marjan EismaMeike Fan Scyedam  
7Carola TimmerHero  
8Carola TimmerHero  
9Hendrik jan LigtenbargAlejandro  
10Hendrik jan LigtenbargAlejandro  
11Huib GoetheerFreedom  
12Huib GoetheerFreedom  
13Asje De Vries - WillemsDaido  
14Asje De Vries - WillemsDaido  



Mennen dressuur, Klasse M, categorie 2sp-po (2 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWselkür
1Melanie Van de BuntTumtum, Sunstar's Calvados  
2Melanie Van de BuntTumtum, Sunstar's Calvados  



Mennen dressuur, Klasse Z, categorie 1sp-po (12 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWselkür
1Marieke Witteveen - VersluisLizzy  
2Marieke Witteveen - VersluisLizzy  
3Marjo Van WezelJinte  
4Marjo Van WezelJinte  
5Manoek Van EwijkDarlinca  
6Manoek Van EwijkDarlinca  
7Frans Van TilburgKitty  
8Frans Van TilburgKitty  
9Elly ZoetBrurenhof's Vincent  
10Elly ZoetShore Brooks Hennessy  
11Elly ZoetShore Brooks Hennessy  
12Elly ZoetBrurenhof's Vincent  



Mennen dressuur, Klasse Z, categorie 1sp-pa (12 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWselkür
1André MeulenkampDazzler  
2André MeulenkampDazzler  
3Rob BerkhofRoef  
4Rob BerkhofRoef  
5Chantal Hekkert - OginkFemke  
6Chantal Hekkert - OginkFemke  
7Truus Middelkoop - WasteneckerFlint  
8Truus Middelkoop - WasteneckerFlint  
9Evert LindeboomTorpedo Jw  
10Evert LindeboomTorpedo Jw  
11Janneke Den HartogAnke Van De Lage Landen  
12Janneke Den HartogAnke Van De Lage Landen  



Mennen dressuur, Klasse Z, categorie 2sp-po (4 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWselkür
1Mariëlle FeenstraTimon, Poemba  
2Mariëlle FeenstraTimon, Poemba  
3Lisanne Van der SpoelSjors, Sjimmy  
4Lisanne Van der SpoelSjors, Sjimmy  



Mennen dressuur, Klasse ZZ, categorie 1sp-po (2 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWselkür
1Ank WickelDiva  
2Ank WickelDiva  



Mennen dressuur, Klasse ZZ, categorie 1sp-pa (15 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWselkür
1Jan willem BuitenhuisUrissa  
2Jan willem BuitenhuisUrissa  
3Albert ReefhuisAugust  
4Albert ReefhuisAugust  
5Henk OosterinkDream Star  
6Henk OosterinkDream Star  
7Hans OuwerslootCoco  
8Hans OuwerslootCoco  
9Annemarie Evers - LansinkDif  
10Annemarie Evers - LansinkDif  
11Joelle BerghuisJelmer  
12Joelle BerghuisJelmer  
13Itz GrijpstraImke Tara  
14Itz GrijpstraImke Tara  
15Hans OuwerslootCoco  



Mennen vaardigheid, Klasse L, categorie 1sp-po (14 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWsel
1David DekkerMon Ami 
2Lambert van LohuizenJasper 
3Jorn van OlstUnique Eqido 
4Jorn van OlstUnique Jorgos 
5Lisa KleinjanLytse Frans 
6Marije WillemsenNique 
7Netty EilersBerber 
8Patrick WormgoorSoef 
9Dick BoltRozalie  
10Roy NijeboerJillz 
11Thirza van MiddendorpVierjahreszeiten Valeska 
12Marlou PostmaVera 
13Marlou PostmaThunder's Renz 
14Elly ZoetShore Brooks Hennessy 



Mennen vaardigheid, Klasse L, categorie 1sp-pa (11 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWsel
1Rudie ter HaarCharlie 
2Elise DitewegZoynia Et 
3Jan KostersMacho 
4Valerie RavenhorstCacharel 
5Rob BerkhofZiezo 
6Herma Van der Spoel - RamakerUrsilla 
7Denise van den BrinkSuper Star 
8Sanne Van HartenMaranga 
9Cindy Ten BroekeHeraut 
10Bart BossenbroekArmando 
11Richard SlumpIron Lady 



Mennen vaardigheid, Klasse L, categorie 2sp-po (8 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWsel
1Ischa VinkStorm, Silver 
2Rein HazelaarRoel, Joep 
3Jan willem NijlandLesly, Diego 
4Oniek van OlstZico van de Koerberg, Nancy V Stal Maikesveld 
5Jorn van OlstUnique Jorgos, Unique Eqido 
6Kessy De FeberWarmtebron's Mister Blue, Nilantshoeve's Dave 
7Marlou PostmaVera, Thunder's Renz 
8Michiel AvereschTempledruid Sgurr, Mac 



Mennen vaardigheid, Klasse L, categorie 2sp-pa (1 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWsel
1Mark BiesheuvelSasha, Lenka 



Mennen vaardigheid, Klasse L, categorie sul-po (2 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWsel
1Eline van AssenEddy 
2Oniek van OlstZico van de Koerberg 



Mennen vaardigheid, Klasse M, categorie 1sp-po (13 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWsel
1Lisanne Van MeertenThom 
2Gerrit HaytinkColinda 
3Marloes Van 't VeldBrandon 
4Natasja Verheul - ZegelMiracle's Easy Ysabella 
5Laura KroezeSimon 
6Manoek Van EwijkDarlinca 
7Geert Van DijkWoldberg's Passadena 
8Kessy De FeberWarmtebron's Mister Blue 
9Melanie Van de BuntZuidhoeve Diego 
10Klazien KleermakerFleur 
11Elly ZoetBrurenhof's Vincent 
12Sanneke VeenMowgli 
13Karin Lenderink - SchreursIwan 



Mennen vaardigheid, Klasse M, categorie 1sp-pa (8 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWsel
1Carola TimmerHero 
2Hendrik jan LigtenbargAlejandro 
3Henk OosterinkDream Star 
4Truus Middelkoop - WasteneckerFlint 
5Evert LindeboomTorpedo Jw 
6Henk HansDinozzo 
7Melanie van der Welle - BeckerHappy khan 
8Asje De Vries - WillemsDaido 



Mennen vaardigheid, Klasse M, categorie 2sp-po (4 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWsel
1Rebecca RamakerHottie, Lotty 
2Sascha OtterZipper, Carlos 
3Geert Van DijkLady Luna, Woldberg's Passadena 
4Jorn ElburgLucky, Valetta V.d. Hoogen Broek 



Mennen vaardigheid, Klasse M, categorie 2sp-pa (3 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWsel
1Albert HooyerAmy, Byoux 
2Clemens VerspeekElsenburgh's Jasper, Elsenburgh's Thomas 
3Wito MinkJillz S, IDA-AMANDA 



Mennen vaardigheid, Klasse M, categorie sul-po (3 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWsel
1Oniek van OlstNancy V Stal Maikesveld 
2Sascha OtterCarlos 
3Francis WolfHigh 



Mennen vaardigheid, Klasse Z, categorie 1sp-po (7 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWsel
1Natasja Verheul - ZegelSir Wopeti 
2Onne VerheulMiracle's Easy Ysabella 
3Wouter LenderinkWagner Van De Flevo Alm 
4Ramona TheunisseMolenaar's Harvey 
5Lisanne Van MeertenJustine 
6Geert Van DijkLady Luna 
7Lienke BrieneBass 



Mennen vaardigheid, Klasse Z, categorie 1sp-pa (6 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWsel
1Jan willem BuitenhuisUrissa 
2Albert ReefhuisAugust 
3André MeulenkampDazzler 
4Clemens VerspeekElsenburgh's Jasper 
5Petra De GraafAndor 
6Janneke Den HartogAnke Van De Lage Landen 



Mennen vaardigheid, Klasse Z, categorie 2sp-po (4 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWsel
1Mariëlle FeenstraTimon, Poemba 
2Melanie Van de BuntTumtum, Sunstar's Calvados 
3Rian Van ArkelWheemhoeve's Personality, Wheemhoeve's Clamour 
4Lisanne Van der SpoelSjors, Sjimmy 



Mennen vaardigheid, Klasse Z, categorie sul-po (2 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWsel
1Sascha OtterZipper 
2Hans LenderinkLoeske 



Mennen vaardigheid, Klasse ZZ, categorie 1sp-po (5 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWsel
1Marieke Witteveen - VersluisLizzy 
2Marjo Van WezelJinte 
3Natasja Verheul - ZegelPeerke 
4Onne VerheulKompas Gerwin 
5Willie Kleermaker - GrootFleur 



Mennen vaardigheid, Klasse ZZ, categorie 1sp-pa (7 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWsel
1Albert HooyerAmy 
2Hans OuwerslootCoco 
3Clemens VerspeekElsenburgh's Thomas 
4Petra De GraafMaranga 
5Judith ScheutenKim 
6Annemarie Evers - LansinkDif 
7Anton De BruinWinita 



Mennen vaardigheid, Klasse ZZ, categorie sul-po (1 aanmeldingen)
nr.Voornaamtussenv.AchternaamPaard/PonyWsel
1Linda VoskampMacarena